Site Loader
Precision to seria stacji roboczych stworzona przez firmę Dell dla osób, których pasją jest projektowanie oraz dla osób zajmujących się obróbką video, programowaniem, kompilowaniem i analizowaniem tworzonych materiałów

Precision to seria stacji roboczych stworzona przez firmę Dell dla osób, których pasją jest projektowanie oraz dla osób zajmujących się obróbką video, programowaniem, kompilowaniem i analizowaniem tworzonych materiałów. Stacja pracuje stabilnie i szybko przetwarza utworzone zadania na oczekiwane wyniki. Zainstalowane wymagające programy projektowe jak CAD czy graficzne jak Photoshop doskonale sprawdzają się w środowisku tej stacji.

Stacja robocza z serii Dell Precision 3460 SFF

Precision to seria stacji roboczych stworzona przez firmę Dell dla osób, których pasją jest projektowanie oraz dla osób zajmujących się obróbką video, programowaniem, kompilowaniem i analizowaniem tworzonych materiałówKomputer z tej serii ma estetyczny wygląd. Jest w kolorze czarnym. Projektowany był z myślą o zachowaniu jak najmniejszych rozmiarów ( Small Form Factor ). Może pracować on zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Jest stosunkowo lekki i waży około 4kg.

Jego tradycyjne wyposażenie  na panelu przednim to:

  • dwa porty USB 2.0
  • dwa USB 3.2
  • gniazdo audio
  • włącznik zasilania
  • napęd optyczny DVR-RW(w opcji)
  • czytnik kart SD (w opcji).

Z tyłu komputera można znaleźć m.in:

  • USB 3.2 drugiej generacji Type-A 10Gb/s
  • USB 3.2 pierwszej generacji Type-A
  • USB 2.0
  • wejście/ wyjście liniowe
  • port sieciowy Ethernet RJ-45
  • opcjonalne porty VGA, DisplayPort++, HDMI.

W zależności od potrzeb można dobrać model komputera z różnymi opcjami, np. szybszy procesor, lepszą kartę graficzną, większym systemem dyskowym. Jest to biznesowa konfiguracja na miarę potrzeb użytkownika. Mniejsze wymagania można mieć dla stacji roboczej Dell Precision 3460 SFF (z którego oferta zapoznasz się tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k3053,stacje-robocze-dell-precision-precision-3460-sff.html) w przypadku prac biurowych, a większe np. dla renderingu materiałów wideo. Seria Precision zaspokoi potrzeby każdego wymagającego użytkownika pracującego w biznesie.

Zmienne opcje przy wyborze modelu:

1.     Procesor to Intel Core i5 z 4 rdzeniami  lub wyższy z serii i7 z 12 rdzeniami i 25 MB pamięci podręcznej

2.     Profesjonalna karta graficzna: Intel UHD 770, NVIDIA Quadro serii T600 od 2GB do 4GB pamięci, NVIDIA RTX z 8GB pamięci lub AMD Radeon Pro WX3200 z pamięcią 4GB

3.     Najnowszej generacji szybka pamięć operacyjna w zakresie 8 – 64GB DDR5

4.     Dysk twardy SATA lub SSD do pojemności 4TB, przy czym możliwe jest zastosowanie dysków samoszyfrujących SSD do 1TB

Komputer zaopatrzony jest w system dla firm Windows 11 Pro. Dla fanów linuxa Dell ma przygotowaną opcję z Ubuntu 20.04 LTS. Wszystkie wersje systemów operacyjnych są 64 bitowe. Zestaw ma dołączoną klawiaturę i myszkę, tak aby można po włączeniu i podpięciu do monitora sprawnie rozpocząć pracę z nową stacją roboczą z serii Precision.

Dodatkową zaletą firmy Dell jest oferowana gwarancja. Gwarancja Basic OnSite to najwyższa jakość obsługi klienta po sprzedaży sprzętu elektronicznego. Polega ona na naprawie uszkodzonego sprzętu do 2 dni roboczych po zgłoszeniu usterki w autoryzowanym serwisie firmowym.

Karol