Site Loader
Laptopy Dell serii XPS to prestiżowe i nowatorskie urządzenia ukierunkowane na odbiorców biznesowych

Laptopy Dell serii XPS to prestiżowe i nowatorskie urządzenia ukierunkowane na odbiorców biznesowych. Elegancja i nowoczesność przejawia się tutaj na każdym kroku. Niedawno do oferty dołączył nowy przedstawiciel rodziny, 17-calowy laptop Dell XPS 17 9720 ze strony www.kuzniewski.pl. Jedną z najbardziej istotnych nowości, jakie wnosi są procesory Intel Alder Lake H. Nie zabrakło jednak rozwiązań wpływających na poprawę ergonomii pracy.

Elastyczność i ergonomia pracy – co oferują nowe laptopy Dell XPS 17 9720?

Laptopy Dell serii XPS to prestiżowe i nowatorskie urządzenia ukierunkowane na odbiorców biznesowychJaki laptop wybrać, aby zyskać bezkompromisową moc, niezawodność i możliwość pracy mobilnej? Wszystkie wspomniane cechy łączy w sobie nowy laptop Dell XPS 17 9720. Nowa biznesówka amerykańskiej firmy to prestiżowe rozwiązanie skierowane do wymagających odbiorców. Z tego też względu producent wyposaża swój flagowy model w szereg nowoczesnych technologii, które pozwalają urządzeniu dotrzymać kroku współczesnym wymaganiom.

Kiedy laptopy z Intel 12. Generacji? Już są, a Dell XPS 17 9720 jest jednym z nich!

Laptopy z Intel 12. Generacji to długo wyczekiwana aktualizacja mająca poprawić ogólną wydajność urządzeń, a także wpłynąć na mobilność dzięki energooszczędnemu trybowi działania. 17-calowy XPS 9720 jest, a jakże, jednym z urządzeń zaopatrzonych w nowe chipsety. Mowa tutaj konkretnie o układach Alder Lake H. Dzięki temu urządzenie może zaoferować wszechstronność oraz niezbędną moc podczas dnia pracy. Na tę ostatnią istotny wpływ mają również pozostałe podzespoły zastosowane w przypadku tego modelu:

Laptopy dla grafików i nie tylko

17-calowe laptopy Dell XPS 17 9720 posiadają matryce w dwóch wariantach. Pierwsza to matowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200. Natomiast druga opcja to rozwiązanie skierowane do profesjonalistów. Ekran o rozdzielczości 3840 x 2400 i wyróżniający się odwzorowaniem palety barw AdobeRGB na poziomie 100% sprawia, że są to idealne laptopy dla grafików. Flagowe modele XPS 9720 ze względu na swoją bogatą specyfikację sprawdzą się także w innych branżach kreatywnych.

Wyjątkowe biznesowe laptopy z Windows 11

Laptopy z Windows 11, jakimi są omawiane modele Dell XPS 17 9720 to prestiżowe rozwiązanie skierowane do odbiorców stawiających na stabilność pracy i niezawodność. Zaktualizowane podzespoły stanowią odpowiedź na rosnące wymagania branży kreatywnej, jednak samo urządzenie nie odpuszcza rywalizacji również pod względem wizualnym. Laptopy Dell XPS 17 9720 posiadają jedną z najcieńszych ramek wokół ekranu, co dodatkowo podkreśla smukły i lekki charakter urządzenia.

Karol