Site Loader
Laptopy Toshiba Dynabook Tecra posiadają wszystkie niezbędne porty do łączenia się z innymi urządzeniami

Toshiba Dynabook Tecra A50-J od Kuźniewski to najnowsza wersja biznesowego laptopa firmy Toshiba o eleganckim, nowoczesnym wyglądzie. Jest lekki, waży tylko 1,7 kg i może wytrzymać do 9 godzin bez pogorszenia żywotności baterii.

Specyfikacja urządzenia Toshiba Dynabook Tecra A50-J

Laptopy Toshiba Dynabook Tecra posiadają wszystkie niezbędne porty do łączenia się z innymi urządzeniamiSpecyfikacja obejmuje 15-calowy wyświetlacz panoramiczny Full HD z powłoką antyrefleksyjną, procesor Intel Core, dysk SSD 256 GB, port dokowania i port USB 3.0. Projekt obejmuje oszałamiający wzór mozaiki na pokrywie z aluminiowym korpusem, który ma miękkie w dotyku wykończenie. Laptopy są dostępne w ciemnych kolorach. Łatwo jest dopasować je do swojej osobowości lub wystroju biura. Dynabook Tecra A50-J jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy potrzebują najlepszej wydajności w swoim urządzeniu dla zaawansowanych

Łączność, porty i inne szczegóły specyfikacji

Ten laptop Toshiba to w pełni funkcjonalne urządzenie o świetnym wyglądzie i potężnych specyfikacjach. Posiada kartę graficzną intel iris xe, procesor Intel Core 11. generacji, 32 GB pamięci RAM i ssd.

Laptopy Toshiba Dynabook Tecra posiadają wszystkie niezbędne porty do łączenia się z innymi urządzeniami. Od czytnika kart SD, 2 porty USB typu A, port RJ-45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania i port HDMI oraz port USB-C. Laptopy Toshiba Dynabook Tecra to doskonały wybór zamiast tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Dzięki tym różnym typom portów bardzo łatwo jest łączyć się z innymi potrzebnymi urządzeniami.

Urządzenia Toshiba Dynabook Tecra A50-J są wyposażone w zasłonę kamery internetowej, która ma blokować kamerę i zapobiegać szpiegowaniu. Posiada również czytnik linii papilarnych, który pomaga w zabezpieczeniu urządzenia. System szyfrowania TPM chroni poufne dane, zapewniając dostęp do zaszyfrowanego dysku jednym dotknięciem, a wzmocniona konstrukcja uniemożliwia złodziejom dokonanie jakichkolwiek szkód. Wreszcie, Windows Hello pozwala zalogować się do laptopa za pomocą rozpoznawania twarzy lub po prostu wpisując pin.

 

Karol