Site Loader

Seria ProBook na przestrzeni czasu sukcesywnie zwiększała swoją renomę, zyskując miano dobrych laptopów biznesowych w atrakcyjnej cenie. HP ProBook 450 G8 kontynuuje tę politykę, jednocześnie nie spoczywając na laurach i wprowadzając nowe rozwiązania.

Solidny, mobilny i pełen mocy gotowej do pracy laptop HP kolejny raz udowadnia, że marka jest liczącym się graczem na rynku w swojej kategorii.

Dobry laptop biznesowy w atrakcyjnej cenie, czyli ProBook 450 G8

Ósma generacja biznesowych laptopów HP ProBook przyniosła zmiany głównie pod kątem wydajności oraz zwiększenia komfortu użytkowania. W przypadku tego drugiego poprawie uległ także aspekt mobilności.

Dzięki obniżeniu wagi urządzenia jest ono teraz bardziej przystępne pod względem przemieszczania się z nim. Pracy poza biurem oraz transportowaniu laptopa sprzyja również fakt, iż jego obudowa to solidna i wytrzymała konstrukcja z górną pokrywą wykonaną z aluminium.

Lżejszy i wydajniejszy

HP ProBook 450 G8 wpasowuje się w trend panujący wśród modeli biznesowych laptopów i posiada stylowy elegancki design, który podkreślają smukłe rysy.

Oprócz wagi, którą udało się zredukować do 1,74 kg, urządzenie zyskało za sprawą nowych układów CPU świeżość połączoną z dynamiką pracy.

Odpowiada za to zaimplementowanie nowoczesnych procesorów Intel Tiger Lake, które umożliwiają użytkownikom pozbawione frustracji płynne działanie.

15-calowy laptop biznesowy HP ProBook 450 G8

Komfortowa praca to w przypadku laptopa  nie tylko procesor, o czym doskonale wiedzą inżynierowie amerykańskiego przedsiębiorstwa. HP ProBook 450 G8 posiada oprócz zintegrowanych kart Intel UHD w standardowej konfiguracji, również wydajne układy Intel Iris Xe Graphics lub NVIDIA GeForce MX450.

Oprócz tego mamy do czynienia z 15,6-calowym ekranem oferującym dużą powierzchnię pracy i wysokiej jakości czytelność.

15-calowy laptop HP

Nowa propozycja, jaką stanowi skierowany do odbiorców biznesowych HP ProBook 450 G8 świetnie nadaje się do użytku w codziennych sprawach. Urządzenie nie cierpi na utraty płynności, a estetyczna i trwała obudowa zapewnia mu ochronę podczas transportowania.

 

 

Karol