Site Loader

Najważniejsze cechy laptopa

Wiele osób, które potrzebują mobilnego urządzenia do pracy nie może się zdecydować pomiędzy tabletem, a klasycznym laptopem. Z odpowiedzią na ich wahania przychodzi Lenovo ThinkPad X12 Detachable od Kuźniewski, bowiem jest to wydajna maszyna, która może sprawnie działać jako laptop biznesowy, a także świetnie sprawdzi się w roli tabletu, rysownika, czy szkicownika. Za wydajność laptopa odpowiada obecnie jeden z najmocniejszych i najnowszych procesorów na rynku od sprawdzonej marki intel. Urządzenie zawdzięcza swoją mobilność głównie niedużemu rozmiarowi ekranu o przekątnej 12,3 cala, który przyczynia się do łatwego transportu tableta, a także umożliwia swobodną pracę.

Specyfikacja urządzenia

  • Procesor: Intel Core i7 1160G7 –  Na chwilę obecną jest to jeden z najwydajniejszych procesorów na rynku, który bezproblemowo poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi operacjami na komputerze, czy tablecie.
  • Karta Graficzna: Intel Iris Xe Graphics – Bardzo solidny zintegrowany układ graficzny, który umożliwi oglądanie filmów, zdjęć na bardzo wysokim poziomie. Bez problemu poradzi sobie, także nawet w bardziej zaawansowanych programach graficznych.
  • Pamięć RAM: 16GB – Wbudowa
  • na podstawowa ilość RAM powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niestety nie istnieje możliwość wbudowania dodatkowej kości RAM.
    Pojemność dysku twardego: 512GB – Solidny dysk typu SSD, pojemność wydaje się raczej standardowa dla tego typu urządzeń. W większości przypadków powinna też zdać egzamin, biorąc pod uwagę, że jest to laptop biznesowy.
  • Bateria: typ Li-Pol – Energooszczędny charakter urządzenia oraz solidna i pojemna bateria zapewnia ciągła pracę na komputerze do 600 minut.

Podsumowanie

Przedstawiona hybryda laptopa i tabletu od Lenovo to idealne rozwiązanie dla ludzi biznesu, studentów, czy inżynierów, którzy cenią sobie elastyczność i ponadprzeciętną mobilność. Wszystkie przedstawione podzespoły to na chwilę obecną najnowocześniejsza technologia na rynku, która będzie zdawać egzamin nawet za parę lat, jest to więc sprzęt na lata.

Karol