Site Loader

Ogólne przedstawienie laptopa

Jest to już 6 generacja bardzo udanego produktu od Lenovo, opisywane urządzenie to absolutna czołówka w kategorii laptopów biznesowych. Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 (https://www.kuzniewski.pl/k5145,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-x-thinkpad-x1-yoga-thinkpad-x1-yoga-gen-6.html) jest elegancki, solidnie skonstruowany i bardzo wydajny. Poprzednia generacja tego modelu to był jeden z najlepszych laptopów biznesowych na rynku, mimo to dzięki staraniom producenta udało się jeszcze bardziej ulepszyć komputer i przy okazji znacznie zwiększyć jego wydajność za którą odpowiedzialny jest nowoczesny procesor, aż 11 generacji od intela.

Specyfikacja urządzenia

Sercem laptopa jest równie niezawodny, co wydajny procesor Intel Core i7 1165G7, który umożliwia płynne i przyjemne korzystanie nawet z najbardziej wymagających programów. Drugim najważniejszym podzespołem jest zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe Graphics, jest to solidna karta zapewniająca dobrą jakość podczas oglądaniu filmów, czy zdjęć, a także pozwala na sprawne korzystanie z programów graficznych, Odpowiednim działaniem aplikacji zajmuje się wbudowane 16GB pamięci RAM, które powinno zapewnić sprawną pracę na laptopie. Za przechowywanie zdjęć, plików, aplikacji odpowiada dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB, jest to spora pojemność dla tego typu rodzaju urządzeń, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Skromny 14 calowy dotykowy ekran jest zasilany przez wytrzymała baterię typu Li-Pol, która umożliwia nieprzerwaną pracę na komputerze, aż do 1020 minut.

Podsumowanie

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6  to bez wątpienia obecnie jeden z najlepszych laptopów biznesowych na rynku. Łączy w sobie elegancję, mobilność, a także bardzo dużą wydajność, posiada również pewnie dodatkowe funkcje, które ułatwiają życie użytkownika, jak np. dotykowy ekran. Biorąc pod uwagę ultra wydajny procesor, solidną kartę graficzną, pojemny dysk, a także baterie, która wytrzymuje ciągłą pracę na urządzeniu, aż do 17 godzin to proponowany komputer od Lenovo, jest wręcz stworzony dla ludzi biznesu, którzy potrzebują mobilnej jednostki.

Karol