Site Loader
Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 należy do mobilnych laptopów

Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 należy do mobilnych laptopów (https://www.kuzniewski.pl/k5236,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t15p-gen-2.html). Popularny wśród pracowników biurowych, korporacyjnych, programistów, grafików, montażystów filmów i fotografów. Dokładne dopasowane podzespoły i obudowa bardzo ładna.

Modelem procesora do laptopa to Intel Core i7 11800H. 16 GB pamięci ramu z typu DDR4. Dyskiem twardym który się zajmuje ma pojemność 512 GB z Typu SDD. Zainstalowaną kartą graficzna jest nVidia GTX 1650 (https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/graphics-cards/gtx-1650/) i jest typem dedykowanym do tego laptopa. Przekątna ekranu wynosi 15,6 cala. Rozdzielczość to 1920 x 1080 z typem ekranu Full HD. Laptop nie posiada napędu do odtwarzania dyskietek, płyt DVD, Blue Ray i Blue Ray 3D. Bateria która znajduje się w tym sprzęcie to jest Li-Pol. A czas pracy baterii bez stałego zasilania wynosi około 600 minut czyli na czas na godzinę wynosi około 10 godzin spokojnej pracy laptopa. Klawiatura jest podświetlana i ma dodany blok numeryczny. Zamiast myszki jest touchpad i trackpoint. Może obsługiwać karty pamięci SD, SDHC, SDXC. Jest wbudowane dwa głośniki, mikrofon, kamerka 0,92 MPix + IR, wejście mikrofonowe i wyjście słuchawkowe. Znajduje się też Bluetooth. Laptop obsługuje Internet mobilny LTE, stacjonarny z kabla internetowego i z Wifi. Trzy wejścia z portami USB 3.0. Znajduje się czytnik Smart Card, czytnik linii papilarnych i układ szyfrowania TPM. Obudowa jest wzmocniona. System operacyjny który jest zainstalowany to jest Windows 10 Pro. Laptop ma wymiary w szerokości 367 mm, głębokości 250 mm, a jego wysokość to 23 mm. A waga wynosi 2,07 kg. Czas trwania gwarancji dla firm i instytucji wynosi 3 lata. A typem tej gwarancji to on-site, next business day. Posiada wiele dodatkowych akcesoriów jak torby dla laptopa, stacje dokujące, myszki, klawiatury, plecaki i inne przydatne rzeczy.

Laptop nie zajmuje dużo miejsca na biurku i odpowiednio komponuje się w danym pomieszczeniu w którym się zajmuje. Odpowiedni do pracy zdalnej lub do obróbki plików jak zdjęcia. obrazy, pliki dźwiękowe i wideo. Można ulepszać niektóre komponenty w podzespołach tak pamięć ram albo pojemność dysku twardego. Jak komuś brakuje pojemności na dysku twardym to można dodać dane pliki na tak zwaną chmurę albo na zewnętrzny dysk twardy który można podłączyć po przez port USB. Gra graczy ten laptop jest odpowiedni do płynnej gry i za razem można zabrać go każde dogodne miejsce w pomieszczeniu albo w wolnym terenie. Obudowa jest solidnie zrobiona i ładnie wygląda za razem. Odpowiedni do pracy w informatyce przy zdalnej i stacjonarnej pracy.

Karol