Site Loader
Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 jest to nowa generacja komputera do pracy, który ze względu na swoją niebywałą wydajność zdobył uznanie użytkowników domowych jak i tych, którzy wykorzystują komputer do celów biznesowych

Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k5050,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l15-gen-2.html) jest to nowa generacja komputera do pracy, który ze względu na swoją niebywałą wydajność zdobył uznanie użytkowników domowych jak i tych, którzy wykorzystują komputer do celów biznesowych. Jest to komputer, który świetnie wpisuję się długą tradycję komputerów oznaczonych logiem ThinkPad. Marka ta jest od lat znana jako gwarancje jakości sprzętu biznesowego.

Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 jest to nowa generacja komputera do pracy, który ze względu na swoją niebywałą wydajność zdobył uznanie użytkowników domowych jak i tych, którzy wykorzystują komputer do celów biznesowychGłówne cechy, jakie charakteryzują tego laptopa to wydajność, wytrzymałość i niezawodność. Firma Lenovo w przypadku tego modelu przeszła samą siebie i dostarczały klientom sprzęt z najwyższej półki. Podzespoły, jakie znajdziemy wewnątrz, zostały dostarczone przez renomowane firmy produkujące hardware. Sercem komputera jest najnowszej generacji procesor Intel Core, wykonany w technologii Tiger Lake. Cechuje się ona energooszczędnością połączoną z fenomenalną wydajnością. Układ graficzny, który napędza urządzenie to Intel Iris Xe Graphics. Pamięć RAM, jaka jest w laptopie to w zależności od wybranej konfiguracji od 8 do 16 GB w nowoczesnej technologii DDR4. Miejsca na przechowywanie danych z pewności nie zabraknie nam na tym komputerze, ponieważ został wyposażony w dysk SSD wykorzystujący standard M.2 zapewniający najwyższe wartości zapisu i odczytu danych na rynku. Pojemność dysku jest zależna od wybranej przez klienta indywidualnie konfiguracji, jednak zakres możliwości wyboru jest naprawdę wspaniały, bo możemy wybierać pojemności dysków od 256 GB do wartości 2000 GB.

Ekranem, na którym przyjdzie na pracować jest 15-calowa matowa matryca o rozdzielczości FULL HD, czyli 1920 × 1080 pikseli. Daje to nam naprawdę wysokie zagęszczenie pikseli na cal. Wygodę obsługi zapewni nam również klawiatura posiadająca pełny zakres klawiszy, wliczając w to blok numeryczny. Całość klawiatury jest wyposażona w diody podświetlające zapewniające wygodę pracy nawet w słabo doświetlonych pomieszczeniach. Na środku klawiatury znajduję się charakterystyczny dla serii komputerów ThinkPad trackpoint mogący zastąpić myszkę.

Karol