Site Loader
ThinkPad E15 Gen 3 (15" AMD) jest uosobieniem biznesowego profesjonalizmu dzięki smukłej konstrukcji i detalom, takim jak aluminiowa pokrywa górna

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 ze sklepu kuzniewski.pl to lekki, wytrzymały laptop oferujący wydajność i niezawodność laptop, ale z dodatkowymi funkcjami, które aktualizują go na rok 2022. Spełnia szereg surowych norm wojskowych, a także MIL-STD- 810G, ale co jest w środku? Otrzymasz szybki, niezawodny procesor AMD Ryzen oraz kartę graficzną AMD Vega do płynnej edycji wideo i wszystkich innych zadań stojących przed Tobą w biznesie.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

ThinkPad E15 Gen 3 (15" AMD) jest uosobieniem biznesowego profesjonalizmu dzięki smukłej konstrukcji i detalom, takim jak aluminiowa pokrywa górna15,6-calowy laptop Lenovo z procesorami AMD Ryzen 5000U to niezawodny, ale wszechstronny laptop do codziennego użytku. Dzięki wydajnemu procesorowi AMD i 15,6-calowemu wyświetlaczowi FHD możesz bez obaw przechowywać i odtwarzać duże gry lub filmy. Ma nawet żywotność baterii do 12 godzin!

Najlepszy przenośny laptop dla zapracowanych profesjonalistów. ThinkPad E15 Gen 3 to idealna równowaga między funkcjonalnością a przenośnością. Kiedy robisz prezentację w słabo oświetlonej sali konferencyjnej, potrzebujesz ekranu, który nigdy Cię nie zawiedzie. Dzięki wyświetlaczowi IPS i kamerce HD z zabezpieczeniem ThinkShutter, który zapewnia ostre obrazy i czysty dźwięk podczas wideokonferencji i filmów, ten laptop zapewnia wysokiej jakości profesjonalną wydajność w podróży.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 w specyfikacji

ThinkPad E15 Gen 3 (15″ AMD) jest uosobieniem biznesowego profesjonalizmu dzięki smukłej konstrukcji i detalom, takim jak aluminiowa pokrywa górna. Laptop waży zaledwie 1,7 kg i ma 18,9 mm grubości po złożeniu, a smukłe ramki są kompaktowe. Posiada do 24 GB pamięci DDR4, dysk półprzewodnikowy do 2000 GB i rozdzielczość ekranu 1920 × 1080.

Jeśli chodzi o porty laptopa, model ThinkPad E15 Gen 3 jest dobrym i konkurencyjnym graczem na rynku. Oferuje szereg portów, w tym USB-C 3.1 Gen 1 (z DP i PD), USB-A 3.1 Gen 1 (zawsze włączony), USB-A 2.0, HDMI 1.4, RJ45. Ponadto żywotność baterii ThinkPad E15 Gen 3 wynosi średnio 11 godzin. Cena za tego laptopa to zwykle nieco powyżej 3000 zł.

 

Karol