Site Loader
W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć laptopa, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć laptopa, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Ale nie zawsze łatwo jest znaleźć laptopa, który spełni wszystkie Twoje potrzeby za jednym razem. Dlatego stworzono Lenovo ThinkPad E15 Gen 3, urządzenie ze sprawdzoną, wytrzymałą obudową, która spełnia szereg restrykcyjnych wymagań (więcej na tej stronie: https://www.kuzniewski.pl/k5170,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15-gen-3.html). Tym razem jednostki centralne zostały odświeżone pod kątem najnowszych podzespołów i Windows 10. To ostatnia rzecz, której będziesz potrzebować dla Twojego biznesu.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 – kompletne rozwiązanie biznesowe

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć laptopa, który będzie odpowiadał Twoim potrzebomGotowy na więcej? Notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 z rozwiązaniami AMD jest gotowy, aby Ci w tym pomóc. Wyposażony w moc procesorów Ryzen 5000U, E15 Gen 3 można skonfigurować z maksymalnie 24 GB pamięci RAM i do 2000 GB pamięci masowej.

ThinkPad E15 Gen 3 jest wyposażony w 15,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD, jasności do 300 nitów i AMD Ryzen 5 5500U. Umożliwia także prowadzenie wideokonferencji z ostrymi obrazami, wyraźny dźwięk zarówno podczas wideorozmów, jak i podczas oglądania filmów. konstrukcja i długa żywotność baterii, to Twój niezawodny partner biznesowy.

ThinkPad E15 Gen 3 to laptop przeznaczony dla ludzi biznesu, którzy potrzebują laptopa, który nadąży za ich pracowitym dniem. Dzięki wadze zaledwie 1,7 kg i grubości 18,9 mm ten laptop jest na tyle smukły i elegancki, że można go wszędzie zabrać ze sobą. Aluminiowa górna pokrywa sprawia, że laptop jest solidny i profesjonalny.

Komunikacja dostarczona wraz z Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

Korzystaj z baterii wystarczającej na cały dzień pracy bez utraty wydajności. ThinkPad E15 Gen 3 jest wyposażony w kamerę Full HD z osłoną ThinkShutter, wejściem Kensington Lock, Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 6. Głośniki stereo Dolby zapewniają doskonały dźwięk.

Najnowszy w serii ThinkPad E, E15 Gen 3 ma wszystko, czego potrzebujesz. Jeden port USB-C, pięć portów USB, port HDMI i dwa porty Thunderbolt 3 oznaczają, że możesz podłączyć laptopa do niemal wszystkiego. Dzięki wszystkim funkcjom bezpieczeństwa, z których znana jest linia ThinkPad, w połączeniu z cienką i lekką konstrukcją, E15 Gen 3 jest jednym z najbardziej wszechstronnych laptopów.

 

Karol