Site Loader
Model Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to przedstawiciel biznesowej rodziny

Czy można kupić dobry laptop biznesowy w niskiej cenie? Okazuje się, że można. Doskonałym tego przykładem jest nowa propozycja chińskiego giganta, czyli Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 – Kuźniewski. Znajdujący się na jego wyposażeniu wydajny procesor AMD o mobilnym energooszczędnych charakterze, wysoka jakość wykonania odpowiadająca wymaganiom biznesowego odbiorcy oraz szereg funkcji gwarantujących funkcjonalność i produktywność podczas pracy. Wszystko to w kompaktowym wymiarze i na wyciągnięcie ręki.

Dłuższy czas pracy na baterii, większa wydajność i inne usprawnienia

Model Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to przedstawiciel biznesowej rodzinyModel Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to przedstawiciel biznesowej rodziny. Symbol „E” mówi nam z kolei, że jest to laptop adresowany do małych firm i przedsiębiorstw, które potrzebują produktywnego rozwiązania w przystępnej cenie. 

Co oferuje Lenovo ThinkPad E14 Gen 3?

Jak na ekonomiczną wersję ThinkPada, model E14 trzeciej generacji ma do zaoferowania całkiem sporo. Choć pod względem konstrukcji nie należy spodziewać się rewolucyjnych zmian, tak w przypadku wydajności Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 zaliczył spory progres.

Kompaktowy notebook pracuje w oparciu o ulepszone procesory AMD Ryzen 5000U, które spotkać możemy również w modelach bardziej prestiżowych serii.

Energooszczędne, a jednocześnie obfitujące w dużą moc układy, pozwalają komfortowo i efektywnie wykonać zadania dotyczące biznesu.

Dobry laptop w niskiej cenie – Lenovo ThinkPad E14 Gen 3

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to zdecydowanie pretendent do podium w kategorii „najlepsze laptopy biznesowe w niskiej cenie”. Doskonałe parametry w zakresie wydajności, świetnie zaprojektowana konstrukcja pozwalająca na łatwe zabranie urządzenia w podróż czy na spotkanie biznesowe oraz zabezpieczenia chroniące prywatność użytkownika.

Seria „E” w trzeciej generacji oferuje szereg rozwiązań konkurencyjnych dla modeli innych marek, bez wątpienia dostarczając urządzenie, które docenią mali przedsiębiorcy.

Wszechstronny pomocnik w biznesie

Dużym atutem modelu Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 jest jego wszechstronność. Oprócz niskiej wagi i kompaktowych wymiarów laptop oferuje szereg złączy zwiększających jego możliwości, a także dostarcza duży komfort pracy dzięki świetnej klawiaturze.

 

 

 

Karol