Site Loader

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na komputery przenośne od tego właśnie rekomendowanego producenta. Dlaczego jednak taka sytuacja ma miejsce? Czy będzie to udany zakup?

Czym cechują się laptopy Lenovo ThinkBook 13s G2?

Między innymi użytkownicy zwracają uwagę na dużą uniwersalność. Okazuje się natomiast, że komputery od tego właśnie producenta (doświadczonego i dobrze ocenianego) są stosowane w wielu różnych sytuacjach. Ze względu na swoje właściwości nadają się między innymi do wykonywania pracy. Nic zatem dziwnego, że są obecne w wielu firmach, przedsiębiorstwach itp. Co więcej, mogą również służyć w celach rozrywkowych. A w dzisiejszych czasach wszechstronność ma naprawdę spore znaczenie. Coraz częściej pracujemy zdalnie. Jeśli zatem ktoś chce sobie kupić uniwersalny komputer, to decyduje się na takie modele, które będą mu dobrze służyły nie tylko w czasie pracy, ale również po wykonaniu wszystkich zajęć.

Jakie są natomiast zdecydowanie najważniejsze parametry techniczne tych właśnie urządzeń? Warto wspomnieć chociażby o tym, że Lenovo ThinkBook 13s G2 (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4966,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-13s-g2.html) posiada matrycę o przekątnej wynoszącej dokładnie 13,3 cala. Nie wspominamy zaś o tym przypadkowo. Dzięki temu praca z tymi komputerami przenośnymi jest wygodna i zarazem w ogóle nie męczy naszych oczu. Ma to spore znaczenie na nasz komfort. Szczególnie jeśli często korzystamy z komputerów… Na uwagę zwraca fakt, że te modele są naprawdę smukłe oraz relatywnie lekkie. Ma to zaś szczególne znaczenie, gdy na przykład często podróżujemy z tym właśnie sprzętem (w delegacje itp.). Jeśli zaś chodzi o format ekranu, to wynosi on w tym momencie 16:10. Klienci mają do dyspozycji rozmaite rozdzielczości (między innymi 1920 x 1200 oraz 2560 x 1600). Jakie procesory są zaś tutaj do wyboru? Nie ma przeszkód, by zdecydować się na kilka solidnych wariantów. Klienci mają bowiem do wyboru opcje od firmy Intel oraz AMD.

 

Karol