Site Loader

Niezwykle dużo podróżujesz? Twój tydzień to nieustanna podróż? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycje. Laptopy w sam raz na podróż. To doskonałe narzędzia do pracy, nauki oraz rozrywki poza domem. Dzięki nim podróż przebiega szybko i bez marudzenia.

Zanim przekażemy ważne informacje musimy sobie coś wyjaśnić. Ten artykuł ma charakter poglądowy. Sprzęt, który będziemy prezentować jest przykładem parametrów, wydajności oraz wymiarów na podróż. Zaprezentowany model ma być dla Ciebie zakupową inspiracją. 

Zacznijmy od rozmiarów…

Laptop Kuźniewski – Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 posiada kompaktowe rozmiary. Sprzęt o wielkości 14 cali jest urządzeniem stworzonym do podróżowania. Bez trudu zmieści nawet w najmniejszej walizce. Rozmiar jest na uniwersalny, że nie potrzebujesz kupować torby od laptopa. Niczym zeszyt A4 możesz go włożyć do plecaka. Zmieści się w kobiecej torebce, a nawet w dużej teczce biznesowej. Poza rozmiarem A4 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 jest dość lekki. Jego waga wynosi 1,64 kg. Jak na laptop dla podróżnika rozmiary są wręcz stworzone do transportu. Tego laptopa praktycznie się nie czuje.

Dysk twardy – pojemność bez wspomagania

W podróżach ważne jest planowanie bagażu. W zależności od rodzaju, dni oraz celu podróży musimy wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Nie możemy pozwolić sobie na rzeczy, z których skorzystamy tylko raz. Tak jest w przypadku dysku twardego w wersji stacjonarnej. To małe urządzenie zabiera nam miejsca, a dodatkowo trochę waży. Dlatego laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 został wyposażony w duży dysk twardy. Jest on w stanie pomieścić aż 512 GB danych. Tak duża pojemność pozwoli Ci na przechowywania rzeczy graficznych, plików tekstowych, a także umożliwi ściąganie filmów oraz seriali. W razie potrzeby dysk możesz zawsze powiększyć o dodatkową pojemność.

Warto dodać, że dysk laptopa Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 jest jednym z najszybciej działających. Format SSD wpływa na szybkość w zakresie działania. Typ SSD do swojej pracy wykorzystuje pamięć typu flash, co gwarantuje mu większą wytrzymałość.

 

Karol