Site Loader
HP 470 G8 to ultrabook klasy bizneoswej

HP 470 G8 to ultrabook klasy bizneoswej. Jest to doskonały wybór dla podstawowych użytkowników, którzy potrzebują wydajnego komputera do edycji zdjęć lub filmów. Posiada niewiarygodnie szybki procesor 11 generacji Intel i 16 GB szybkiej pamięci RAM DDR4.

Podzespoły w laptopie HP 470 G8

HP 470 G8 to ultrabook klasy bizneoswejTak jak w poprzednich generacjach, HP przygotowało wszystko, co powoduje odświeżenie serii i znów jest sens zrobić upgrade swojego laptopa. W tym przypadku mamy do czynienia z procesorami marki Intel i3, i5 oraz i7. Te są zintegrowane z kartami graficznymi Intel Iris Xe lub UHD Graphics. Do dyspozycji jest od 4 do 16 GB RAM o zróżnicowanej szybkości, jednak nie mniejszej niż 2666 MHz.

Dane zbierane są na dyskach półprzewodnikowych o pojemności 256, 512, 1024 lub 2048 GB. Użytkownicy otrzymują preinstalowany system Windows 10 oraz pakiet Office wraz z zakupem.

Łączność zapewniona w ósmej generacji HP 470

Bezprzewodowa karta sieciowa 802.11 b/g/n jest wyposażona w szyfrowanie WPA/WPA2, dzięki czemu może zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych, nawet jeśli ktoś wejdzie w ich posiadanie.

Bluetooth 4.0 to kolejna ważna cecha, ponieważ jest to standardowa funkcja w większości urządzeń technologicznych. Dzięki Bluetooth użytkownik może podłączyć do komputera kompatybilne urządzenia, takie jak zestaw słuchawkowy lub mysz.

Podstawowy pakiet zabezpieczeń w HP 470 G8

Czytnik linii papilarnych w HP 470 G8 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5270,laptopy-hp-essential-hp-470-hp-470-g8.html) został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom kolejną warstwę bezpieczeństwa podczas logowania się do komputera. Płytka dotykowa obsługuje wiele palców, więc użytkownik może na przykład przyłożyć dwa palce do płytki, aby się zalogować.

TPM (Trusted Platform Module) w HP 470 to układ scalony wbudowany w płytę główną.Działa on jako moduł bezpieczeństwa, zapewniając bezpieczeństwo wszystkich haseł i informacji osobistych przechowywanych na komputerze. TPM ma za zadanie uniemożliwić osobom postronnym przeglądanie zawartości komputera, nawet jeśli uda im się uzyskać fizyczny dostęp do maszyny.

 

Karol