Site Loader
Jak przystało na rasowy laptop biznesowy, oprócz wysokiej wydajności, Dell XPS 17 9710 oferuje użytkownikom wysoki komfort w trakcie pracy

Dell XPS 17 9710 ze strony www.kuzniewski.pl to cienki laptop, który jednocześnie oferuje duży, bo aż 17-calowy ekran stanowiący komfortową i przejrzystą powierzchnię roboczą. Nowa biznesowa propozycja amerykańskiego przedsiębiorstwa wyróżnia się większą wydajnością, a także brakiem problemów, z którymi borykała się poprzednia odsłona przenośnego komputera.

Dell XPS 17 9710 – wszystko, co powinien posiadać dobry laptop firmowy

Jak przystało na rasowy laptop biznesowy, oprócz wysokiej wydajności, Dell XPS 17 9710 oferuje użytkownikom wysoki komfort w trakcie pracyLaptopy biznesowe to wyjątkowe urządzenia, które stawiają na nieprzeciętną jakość wykonania i efektywność w trakcie pracy. Takim połączeniem jest również Dell XPS 17 9710. Komputer nie tylko świetnie odnajduje się na biurku podczas dnia w biurze, ale także dzięki swojej architekturze pozwala w łatwy sposób zabrać go ze sobą w delegację czy popracować w podróży.

Dlaczego warto wybrać Dell XPS 17 9710?

Po model ten sięgnąć warto z kilku względów. Po pierwsze, Dell XPS 17 9710 to nowoczesne rozwiązania w zakresie wykorzystanych podzespołów. Producent zaimplementował w swoim nowym modelu najnowsze procesory Intel Core 11. Generacji. Mowa o układach CPU Intel Tiger Lake H, które to procesory wyróżnia nie tylko wysoka wydajność, ale także energooszczędność w trakcie działania.

Całość uzupełnia dedykowana grafika w postaci kart NVIDIA GeForce RTX 3050 lub też RTX 3060 (https://www.benchmark.pl/aktualnosci/geforce-rtx-3050-i-3050-ti-karty-nvidia-ampere-dla-tanich.html). O wielozadaniowość urządzenia dba pamięć operacyjna DDR4 o pojemności do 64 GB.

Laptop biznesowy Dell XPS 17 9710 z 17-calowym dotykowym ekranem

Jak przystało na rasowy laptop biznesowy, oprócz wysokiej wydajności, Dell XPS 17 9710 oferuje użytkownikom wysoki komfort w trakcie pracy. Przede wszystkim mowa tutaj o wyrazistym dużym ekranie o przekątnej 17-cala, który wyposażony jest dodatkowo w panel dotykowy. Przenośny komputer amerykańskiego producenta wyświetla obraz w proporcjach 16:10 przy rozdzielczości do 4K włącznie. 

Laptop do pracy w biurze i poza nim

Dell XPS 17 9710 to konstrukcja idąca z duchem czasu, która odpowiada na potrzeby użytkowników segmentu biznesowego. Połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz klasycznej stylistyki utrzymanej w eleganckich tonach sprawia, że jest to sprzęt dla firm oraz osób z branży, w których wymagana jest kreatywność.

 

 

Karol