Site Loader

14-calowy ekran, nowoczesne procesory Intel Tiger Lake oraz stylowa i poręczna obudowa to nowa propozycja od HP skierowana do użytkowników biznesowych.

HP ProBook 440 G8 zyskał także szereg usprawnień, które czynią go wartościowym narzędziem codziennej pracy. O tym, co nowego wprowadzono w ósmej generacji, piszemy w dalszej części tego tekstu.

Stylowy laptop z aluminium – HP ProBook 440 G8

Szereg usprawnień zastosowanych w przypadku HP ProBook 440 G8 sprawiło, że laptop ten, względem poprzednich odsłon, zyskał jeszcze większa efektywność. Ta z kolei znajduje swoje odzwierciedlenie w komforcie użytkowania.

Stylowa konstrukcja wykonana z aluminium została przez producenta wyposażona w czytelny 14-calowy ekran dostępny w kilku wariantach.

Wydajny i gustowny laptop HP

Nowa odsłona przyniosła ze sobą zmiany również pod kątem mobilności urządzenia. HP ProBook 440 G8 został odchudzony, przez co jeszcze łatwiej możemy zabrać go ze sobą w podróż, czy popracować w kawiarni.

Największymi jednak elementami wyróżniającymi nowego 14-calowego ProBooka są:

  • procesor Intel Tiger Lake
  • karty graficzne Intel Iris Xe oraz NVIDIA GeForce MX450
  • długość pracy baterii
  • komfort użytkowania.

ProBook 440 G8 z procesorami Intel jedenastej generacji

Oprócz nowych procesorów windujących w górę moc urządzenia oraz wydajnej grafiki w postaci NVIDIA GeForce MX450 czy układów Intel Iris Xe, użytkownicy decydujący się na zakup laptopa HP ProBook 440 G8 mogą liczyć również na szybkie dyski M.2 czy obsługę do 32 GB pamięci RAM.

Maksymalny komfort i wydajność

Stylowy laptop biznesowy, o którym mowa to rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkowników segmentu biznesowego. Ceniona w branży rodzina komputerów ProBook, również w tym przypadku może poszczycić się komfortem i efektywnością pracy na najwyższym poziomie. Jednocześnie dopracowano wiele elementów, jak chociażby wspomniana wcześniej mobilność urządzenia, na którą wpływa również wydłużony czas pracy na baterii.

Szukając laptopa eleganckiego i spełniającego wymagania współczesnego biznesu, warto postawić na model HP ProBook 440 G8.

 

 

Karol