Site Loader
HP EliteBook 850 G8 to jedyny naprawdę bezpieczny notebook zaprojektowany do ochrony przed różnymi zagrożeniami

HP EliteBook 850 G8 ze strony www.kuzniewski.pl to potężny, a jednocześnie lekki ultrabook stworzony z myślą o nowoczesnym przedsiębiorstwie. Ten najnowszy model jest wyposażony w system Windows 10 Pro, czytnik linii papilarnych, ekran dotykowy z kamerą na podczerwień do systemu Windows Hello i bardzo długi czas pracy baterii. Dzięki eleganckiej 18-milimetrowej konstrukcji i procesorom Intel Tiger Lake, EliteBook 850 G8 jest obecnie najbardziej zaawansowanym laptopem biznesowym na rynku.

Ekran i podzespoły w HP EliteBook 850 G8

HP EliteBook 850 G8 to jedyny naprawdę bezpieczny notebook zaprojektowany do ochrony przed różnymi zagrożeniamiHP EliteBook 850 G8 to świetny laptop dla profesjonalnych użytkowników. 15,6-calowy wyświetlacz jest matowy, IPS i jest dostępny w wersjach bezdotykowych Full HD i 4K UHD oraz z ekranem dotykowym Full HD. Posiada potężny procesor Intel Core i7 11. generacji, do 64 GB pamięci RAM do wielozadaniowości i łączność LTE 5G, dzięki czemu możesz pracować z dowolnego miejsca.

Jeśli szukasz idealnego laptopa biznesowego, HP EliteBook 850 G8 jest tym, czego potrzebujesz. Ten ultrakompaktowy laptop, wyposażony w procesor Intel, jest wystarczająco wydajny, aby poradzić sobie z intensywnymi zadaniami, takimi jak edycja zdjęć lub wideo. Ta elegancka aluminiowa obudowa i smukły profil tej maszyny przykują uwagę. Jest również wyposażony w podświetlaną klawiaturę, która zapewni widoczność w trudniejszych warunkach.

HP EliteBook 850 G8 dla pracujących cały dzień

Pracuj przez cały dzień dzięki najnowszej mocy obliczeniowej i funkcjom HP EliteBook 850 G8. Nowy laptop ma wszystkie nowoczesne udogodnienia miejsca pracy w XXI wieku – moc, wydajność i niezawodność. Elastyczny układ dotykowy, port Thunderbolt™ 3, nowy system termiczny zapewniający odpowiednie temperatury.

Chroń swoją firmę przed hakerami i atakami złośliwego oprogramowania. HP EliteBook 850 G8 to jedyny naprawdę bezpieczny notebook zaprojektowany do ochrony przed różnymi zagrożeniami. Chroń swoje dane za pomocą zestawu nowych środków, które zapobiegają włamaniom, zapobiegają wyciekom danych i ograniczają podatność na pojedynczy punkt ataku. Wykorzystaj pakiety bezpieczeństwa oferowane z tym laptopem – za darmo – w ramach tradycji HP.

 

Karol