Site Loader
Dell Vostro 5515 jest fabrycznie wyposażony w system operacyjny Windows 10 Pro, dzięki czemu można go używać jako laptopa biznesowego lub komputera osobistego

Dell Vostro 5515 to laptop biznesowy o smukłej obudowie, nowoczesnym wyglądzie i wysokiej wydajności. Jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy muszą wykonywać swoją pracę w podróży. Notebook Dell Vostro 5515 (https://www.kuzniewski.pl/k5252,laptopy-dell-vostro-vostro-5515.html) to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy muszą wykonywać swoją pracę w podróży. Wyposażenie daje mu mnóstwo mocy do wielozadaniowości i aplikacji wymagających wysokiej wydajności.

Fabryczne wyposażenie Dell Vostro 5515

Dell Vostro 5515 jest fabrycznie wyposażony w system operacyjny Windows 10 Pro, dzięki czemu można go używać jako laptopa biznesowego lub komputera osobistegoDell Vostro 5515 jest fabrycznie wyposażony w system operacyjny Windows 10 Pro, dzięki czemu można go używać jako laptopa biznesowego lub komputera osobistego.

Dell wypuścił nowy laptop z procesorem AMD Ryzen i kartą graficzną AMD Radeon Vega. Specyfikacje laptopa są następujące:

  • Wyświetlacz 15,6″ Full HD IPS z technologią Truelife
  • Procesor AMD Ryzen
  • do 32 GB pamięci RAM DDR4 (2x 8 GB)
  • Dysk SSD 256 GB + dysk twardy 1 TB
  • Windows 10 Pro.

Notebooki Dell Vostro 5515 są wyposażone w wiele funkcji zabezpieczeń, które chronią Twoje dane i tożsamość. Niektóre z nich to: zasłona kamery internetowej, czytnik linii papilarnych, system szyfrowania TPM, Windows Hello. Blokuje dostęp do kamery osobom spoza notebooka. System szyfrowania TPM, który chroni Twoje dane.

Pełny zestaw portów i łączności od producenta Dell

Notebook Dell Vostro 5515 został zaprojektowany tak, aby oferować różne porty, aby sprostać potrzebom różnych użytkowników. To sprawia, że jest to jeden z najlepszych laptopów dla studentów i profesjonalistów.

Laptop Dell Vostro 5515 ma 2 porty USB typu a, gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania, port HDMI i port USB c. Porty te są wystarczające dla większości użytkowników, którzy chcą połączyć swoje laptopy z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak drukarki i aparaty.

Notebook Dell Vostro 5515 to lekki, wytrzymały i wszechstronny notebook. To doskonały wybór dla osób, które są w ciągłym ruchu i potrzebują możliwości pracy z dowolnego miejsca.

Notebook Vostro 5515 jest wyposażony w kamerę HD, modem LTE i wodoodporną klawiaturę. Waży zaledwie 1,67 kg, dzięki czemu można go nosić przy sobie, gdziekolwiek się wybierasz.

Karol