Site Loader
Notebook Dell Vostro 5415 został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów, którzy muszą pracować nad wymagającymi projektami

Notebook Dell Vostro 5415 https://www.kuzniewski.pl/k5253,laptopy-dell-vostro-vostro-5415.html to laptop biznesowy przeznaczony dla wymagających klientów. Ma lekką i nowoczesną konstrukcję z wydajną specyfikacją. Nadaje się do profesjonalnego użytku przez użytkowników.

Zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy Dell Vostro 5415

Notebook Dell Vostro 5415 został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów, którzy muszą pracować nad wymagającymi projektamiNotebook Dell Vostro 5415 został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów, którzy muszą pracować nad wymagającymi projektami. Urządzenie posiada lekką i nowoczesną konstrukcję o wydajnej specyfikacji, co sprawia, że nadaje się do użytku profesjonalnego.

Karta graficzna AMD Radeon Vega jest złączona z procesorem AMD Ryzen, który może mieć aż 8 rdzeni i 16 wątków. Dysk SSD ma wysoką prędkość odczytu i zapisu. Przekątna ekranu to 14 cali z matrycą ips full hd zapewnia wygodne kąty widzenia w każdym miejscu.

Istnieje kilka różnych portów, które można znaleźć w laptopach Dell Vostro 5415. Obejmują one:

  • gniazdo RJ45;
  • gniazdo słuchawkowe;
  • gniazdo zasilania;
  • port HDMI;
  • 2 porty USB typu a;
  • port usb c;
  • czytnik kart sd.

Pełne wyposażenie laptopa Dell Vostro 5415

System szyfrowania TPM to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa, która zapewnia szyfrowanie systemu. Notebooki Dell Vostro 5415 są wyposażone w zasłonę kamery internetowej, która uniemożliwia osobom niepowołanym obserwowanie Twoich działań na laptopie. Posiadają również czytnik linii papilarnych, za pomocą którego można zalogować się do komputera i chronić dane osobowe

Vostro 5415 jest wyposażony w kamerę internetową HD z kamerą umożliwiającą nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p oraz z dwoma cyfrowymi mikrofonami kierunkowymi. Laptop jest również wyposażony w modem LTE do bezprzewodowego połączenia z Internetem oraz kartę wifi 6 dla wszystkich potrzeb.

Podsumowując, Vostro 5415 jest idealny dla tych, którzy szukają niedrogiego laptopa, który oferuje wiele udogodnień. Może być używany zarówno jako urządzenie osobiste, jak i profesjonalne, dzięki czemu jest wszechstronne i praktyczne w użyciu.

Karol