Site Loader
Notebook Dell Precision 17 7760 to laptop dla profesjonalistów dostępnych w wielu wersjach konfiguracyjnych

Notebook Dell Precision 17 7760 to laptop dla profesjonalistów dostępnych w wielu wersjach konfiguracyjnych (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5261,laptopy-dell-precision-precision-17-7760.html). Dostępny jest z ekranem 4K oraz 1080p, co czyni go idealną opcją dla wszelkiego rodzaju specjalistów. Posiada najnowszą technologię i najbardziej zaawansowane funkcje od takich marek jak NVIDIA i Intel. Ten notebook posiada dysk półprzewodnikowy, dlatego pozwala na gromadzenie danych, a także szybkie i bezproblemowe wykonywanie pracy takiej jak montaż, projektowanie, produkcja wideo, animacja i nie tylko.

Najwyższa możliwa moc w 17-calowym notebooku

Notebook Dell Precision 17 7760 to laptop dla profesjonalistów dostępnych w wielu wersjach konfiguracyjnychNotebook Dell Precision dostępny w wersji z ekranem 4K to najlepszy wybór dla poważnych studentów, profesjonalistów i naukowców. Matryca ma proporcje 16:9 oraz przekątną 17 cali, dając bardzo szerokie kąty widzenia. Obsługuje również wysoką częstotliwość odświeżania, gwarantując ostre i wyraźne obrazy. Dzięki najnowszym rozwiązaniom Intel z serii i5, i7, i9 oraz Xeon w tym laptopie możesz cieszyć się wysoką wydajnością i bezkompromisowym działaniem. Jest również wyposażony w 32, 64 lub 128 GB pamięci RAM. Na pokładzie znalazła się płyta główna od producenta NVIDIA z serii Quadro: T1200 lub RTX A (2000 – 5000).

Czym cechuje się laptop Dell Precision 17 7760?

Dell Precision 17 7760 to doskonała opcja dla kierownika działu artystycznego lub montażysty, który chce zwiększyć swoją produktywność. To dobra stacja robocza do projektowania graficznego i edycji wideo. Notebook Dell Precision charakteryzuje się obecnością wielu udogodnień, w tym USB-C, USB 3.0 oraz thunderbolt. Dzięki wadze 3 kg jest wciąż kompaktową konstrukcją, a jednocześnie jednym z najbardziej wydajnych laptopów w swojej klasie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują połączenia najnowocześniejszej technologii z pakietem zabezpieczeń chroniącym firmowe dane przed nieautoryzowanym dostępem. Dell jest liderem w branży komputerowej, więc daje takie udogodnienia jak mikrofony, wysokiej jakości głośniki oraz kamerkę HD. Całość jest zabezpieczona przez podczerwień oraz czytnik linii papilarnych.

 

Karol