Site Loader
Laptopy Dell Precision 17 7760 mają smukłą konstrukcję, która jest dobrze uzupełniona długim czasem pracy baterii

Notebooki Dell Precision 17 7760 od Kuźniewski to najlepszy wybór dla wymagających profesjonalistów, którzy potrzebują notebooka o wyjątkowej wydajności. Model jest zasilany przez procesor Intel Tiger Lake H, ma do 128 GB pamięci RAM i procesor graficzny NVIDIA GeForce Quadro.

Smukła konstrukcja i potężna specyfikacja

Laptopy Dell Precision 17 7760 mają smukłą konstrukcję, która jest dobrze uzupełniona długim czasem pracy bateriiLaptopy Dell Precision 17 7760 mają smukłą konstrukcję, która jest dobrze uzupełniona długim czasem pracy baterii. Działa płynnie i wydajnie bez żadnych opóźnień z powodu przegrzewania się. Są więc przeznaczone dla specjalistów, którzy potrzebują notebooka, który jest prosty, łatwy w obsłudze i zapewnia doskonałą wydajność profesjonalistom biznesowym. Jest wyposażony w 17,3-calowy wyświetlacz HD z powłoką antyodblaskową. Do wyboru są również ekrany z matrycą działającą w rozdzielczości 4K.

Urządzenie standardowo wyposażone jest w procesor Intel Core i7-11850H lub i9-11950H. Do wyboru są jednak opcje z jednostką Xeon. Do dyspozycji użytkownika jest od 32 do 128 GB pamięci RAM. Notebook ma stylowy design, który uzupełniany jest przez funkcjonalność zapewnioną przez dysk półprzewodnikowy SSD o pojemności 500 lub 1000 GB.

Jakie porty i udogodnienia posiada laptop Dell Precision 17 7760?

Firma Dell wydała Dell Precision 17 7760 z bogatym zestawem portów. Po bokach obudowy znaleźć można porty USB-C oraz USB 3.0. Można również liczyć na czytnik linii papilarnych, zabezpieczenie kamerki przed szpiegowaniem przez zasłonkę oraz złącza HDMI, DisplayPort i układ szyfrowania TPM.

Mając na uwadze mocną jednostkę, producent nie mógł w przypadku mobilnej stacji roboczej zapomnieć o grafice. Użytkownik może skorzystać z jednej z kilku dostępnych w sprzedaży mobilnych kart graficznych. W sklepach znaleźć można Precision 7760 z grafiką NVIDIA od T1200 aż do A RTX5000. Duża ilość miejsca na dysku SSD pozwala na bezpieczny i łatwy dostęp do wszystkich danych. Specjaliści wykorzystają tę maszynę do jakiegoś procesu przemysłowego, w którym mają do czynienia z dużymi danymi, które wymagają wysokiej wydajności i niepowtarzalnej szybkości.

 

Karol